Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Sluštice – Mnichovice „A“ 3:6 (2:4)
Branky hostí: Zelinka 2, Halgaš, M. Zídka, Čížek, Kaiser
Sestava: Vinš – J. Zídka – M. Zídka, Zámečník, Hašek – T. Barták, Kaiser, Halgaš, Řepa – Čížek, Zelinka
Střídání: 65´ Miklánek - Čížek

Dnes nás čekalo utkání na hřišti posledního týmu soutěže. Zrovna v den, kdy naši hokejisté nastupovali k utkání se Slovenskem. Vlažný vstup do utkání přinesl domácím první úspěch v podobě prvního gólu již v 10´. O brzkou odpověď se postaral Karel Zelinka. Před velkým vápnem si seběhl pro balon, neohroženě vniknul do pokutového území, vyzpovídal stopera domácích a tomu nezbylo než faulovat. Odpískanou penaltu ve 14´ bezpečně Karel Zelinka proměnil a bylo vyrovnáno. Branka nás okamžitě nastartovala a za další minutu jsme již vedli. Tomáš Čížek nádherně zleva zacentroval, našel na zadní tyči Marka Řepu s jehož dorážkou si brankář domácích ještě poradil, ale na další dorážku Martina Halgaše byl již krátký 1:2. Naše převaha se začínala stupňovat. Ve 24´ rozehrál akci Ondra Hašek, Řepa narazil Čížkovi, který krásnou kolmicí vysunul Karla Zelinku, který pronikl do pokutového území a krásně vrátil na velké vápno na nabíhajícího Martina Halgaše, který bohužel pálil nad. Za další minutu si velmi aktivní Karel Zelinka řekl pohybem o přihrávku, kupodivu ji dostal a zleva se sám řítil na brankáře domácích, zakončení skončilo bohužel nad brankou. V 31´ jsme sehráli jednu z nejhezčích akcí jara, po krásné kombinační akci od vlastního pokutového území, do které se zapojili snad všichni naši hráči dostal přihrávku před prázdnou bránu benjamínek týmu M. Zídka a zvýšil vedení na 1:3. Dvoubrankové vedení nás trochu ukolébalo a soupeř dlouho neotálel. Ve 36´ rozhodčí přehlédl na polovině faul domácího hráče, obrana polevila v koncentraci a ani Honza Vinš nepředvedl jeden ze svých lepších zákroků, nicméně ledabylá střela zpoza vápna skončila v naší síti 2:3. Zbytečné drama před odchodem do kabin napravil po chybě domácího stopera Karel Zelinka a svůj druhý nájezd na brankáře domácích bezpečně proměnil. 2:4. Druhý poločas jsme zahájili šancí Tomáše Čížka, kterého ideálně uvolnil Martin Halgaš, šance skončila střelo nad. V 62´ Marek Řepa unikl všem po pravé straně a předloženou přihrávkou před branku výjimečně Tomáš Čížek nepohrdl 2:5. Začali jsme hrát „údržbu“ a čekali na konec utkání, bohužel asi moc brzy. V 70´ se vyznamenal náš gólman, kdy vychytal sólový nájezd domácích. Následná roh zakončili domácí hlavičkou těsně nad. Tato výstraha nám nestačila a přišel zákonitý trest v 77´ po dalším rohu domácích si zakončující hráč již lépe sešteloval mířidla a hlavou snížil na 3:5. Místo aby se schylovalo k dramatu sebral zbytky sil Aleš Kaiser a v 80´ střelou z hranice velkého vápna zvýšil na konečných 3:6. Utkání jako takové moc kvality nepobralo, hrálo se v teplém počasí, ale Karel Zelinka ukázal, jak platným hráčem umí být, když chce.