Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Mnichovice „A“ – Kostelec u Křížku „B“ 4:0 (1:0)
Branky domácí: Vyskočil, Kaiser, Čížek, Rejka
Sestava: Vinš – Hlaváč – Barták, Zámečník, Hašek – Čížek, Halgaš, Procházka, Rejka – Vyskočil, Kaiser
Střídání: 60´ Čížek – Řepa

Čekalo nás první jarní utkání. Sobotní hrací den dával naději, že soupeř nebude v takové síle, jako při domácím utkání. S ohledem na to, že tento článek tvořím po 3 nedělích od odehraného zápasu, budu muset být stručnější. První poločas byl většinou v naší režii, bohužel tlak byl vyjádřen skromným poločasovým vedením 1:0 zásluhou Honzy Vyskočila z 15´. Nicméně náramně se nám vydařil vstup do druhého poločasu, netrvalo 30 vteřin od zahajujícího hvizdu rozhodčího a Honza Vyskočil našel v „kroku“ Aleše Kaisera, který zkušeně zvýšil na 2:0. Jenom přeci při tomto dvoubrankovém vedení se nám dýchalo lépe. A ještě lépe bylo o deset minut později, kdy Tomáš Čížek po rohu Aleše Kaisera nekompromisní ranou zpoza šestnáctky zvýšil vedení již na 3:0. Celkový výsledek jsme soupeři ještě znepříjemnili v 67´ kdy Michal Rejka zařadil svůj třetí rychlostí stupeň a dokonce nezklamal ani v koncovce. Jenom přeci se potvrdilo, že síla Kostelce je zejména doma, kdy dojde k posílení nějakým hráčem z „A“ týmu.
Snad jediným negativem z pohledu domácích byl pouze jeden střídající hráč. Nemyslím si, že bychom byli schopni celé jaro uhrát ve 12 ti lidech.