Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Mnichovice „A“ – Svojetice 3:0 (1:0)
Branky domácích: Rejka 2, Zelinka
Sestava: Vinš – J. Zídka – T. Barták, Zámečník, Hašek – Rejka, Procházka, Halgaš, Řepa – Kaiser, Zelinka
Střídání: 46´ M. Zídka – Hašek, 75´ Čížek – Řepa, 88´ Miklánek - Zelinka

Domácí utkání se Svojeticemi, které mají na jaře velmi dobrou formu bylo bojem o každý metr hřiště. Naše hra byla svázána povinností výhry před utkáním jara v Březí, pouze dnešní vítězství nám dávalo naději v boji o první místo. První poločas nenabídl moc šancí, první, která stála za řeč se nám neskytla ve 34´ a byla hned gólová. Tomáš Barták výborně načasoval přihrávku za obranu hostí, Karel Zelinka dal tělo do pohybu a obrana domácích se jen dívala, jak lze jednoduše přejít ofsajdovou past. Výsledkem bylo chladnokrevné zakončení a naše vedení 1:0. Místo toho, abychom začali kontrolovat utkání, jsme nechali hrát soupeře a bylo spíše jeho smůlou, že nedokázal do poločasu vyrovnat. Měl na to dvě šance. Tu největší ve 40´ po TK hostí, kdy střela skončila na břevně, odražený balon hráč hostí dorážel do prázdné brány, kde se zčista jasna zjevil Marek Řepa a míč směřující do brány odhlavičkoval. Do poločasu jsme zahrozili ještě my průnikem Karla Zelinky a jeho nabídkou na nabíhajícího Tomáše Bartáka, před kterým stoper hostí odvrátil balon na roh. Chabé poločasové vedení bylo ukázkou skutečných sil na hřišti. Vstup do druhého poločasu měl lepší soupeř. Hned ve 47´ vyprodukoval akci po levé straně a na prudký střílený centr útočník hostí jen tak tak nedosáhl. Na tuto šanci jsme odpověděli kombinací začínající u Martina Halgaše, který vysunul Michala Rejku, centrem nalezl volného Karla Zelinku, ale jeho střela bez přípravy skončila nad. V 56´ Martina Halgaš oslovil aktivně hrajícího Karla Zelinku, který na hranici šestnáctky našel nikým nehlídaného Aleše Kaisera, jehož střela se taktéž mezi tři tyče nevešla. V 60´ si hosté připravili asi největší šanci na vyrovnání, útočník hostí dostal krásný balon do šestnáctky, ale jeho prudkou střelu Honza Vinš tečoval na břevno a vzápětí jsme balon uklidili do bezpečí. Ve smyslu nedáš dostaneš udělali obránci hostí ve středovém kruhu chybu v rozehrávce, Aleš Kaiser vysunul Michala Rejku a ten protrhl jarní střeleckou smůlu 2:0. V 70´ si oba hráči své pozice vyměnili, Michal Rejka centroval a Aleš Kaiser o kousek nedosáhl na tento centr. Úplný klid do našich řad přinesla 77´. Karel Zelinka si našlápl po levé straně, vyhnul se třem bránícím hráčům hostí a přeložil Michalu Rejkovi tutovku před prázdnou bránu 3:0. Zbytek utkání se již dohrál pod naší kontrolou. Povinnost tří bodů byla splněna a my měli před sebou utkání pravdy v Březí.