Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Hrusice „A“ – Mnichovice „A“ 3:1 (2:0)
Branka hostí: Procházka
Sestava: Vinš – Hlaváč – Barták, Zámečník, Hašek – Čížek, Halgaš, Procházka, Rejka – Vyskočil, Kaiser
Střídání: 60´ Čížek – Řepa

V druhém jarním utkání nás čekala horká půda v Hrusicich. Počasí, ve kterém by „psa nevyhnal“, byl zahájen první poločas. Soupeř se na naši polovinu v první půli dostával spíše sporadicky, nicméně vždy ohrozil naši branku. Za náš sterilní útok by se nemuselo stydět lecjaké nemocniční zařízení – resp. za sterilitu operačních nástrojů. Páni útočníci, od Vás by pacient tento den žádnou nemoc nechytil … Domácí navštívili naši polovinu v první půli přesně třikrát, kdy v první minutě náš gólman zázračně uchránil čisté konto. Dále cca v 25´ po rohovém kopu 3 volní hráči domácích v malém vápně hostí dopravili míč do sítě na 1:0 a cca ve 40´ po úniku z levé strany a střele na vzdálenější tyč zvýšili vedení na 2:0. Naše hra končila na úrovni velkého vápna soupeře a bohužel nikoliv kvalitou jeho obrany, ale naší nemohoucností. Za zmínku stojí snad jen střela Honzy Vyskočila z bezprostřední blízkosti, kterou brankář hostí kryl. Slabý výsledek cca 35 minutové návštěvy na polovině domácích v prvním poločase. Mírná bouřka na střídačce hostí na chvíli přinesla zlepšení, které jsme korunovali cca v 70´ gólem na 1:2. Akci po pravé straně rozjel Michal Rejka, narazil si se středním záložníkem a centr od rohového praporku proměnil nikým nekrytý Leoš Procházka. Místo toho, abychom podobnou situaci do konce zápasu několikrát zopakovali, začali jsme se do šancí opět tlačit chaoticky středem, který soupeř chytře zhustil a začal se věnovat brejkovým situacím. Nakonec jednu z nich využil ke zvýšení svého náskoku. Akce jako přes kopírák při zvýšení na 2:0, Honza Hemelík se rozběhl, z hranice vápna vypustil křižnou střelu, kterou sice náš gólman vyrazil před sebe, ale nikým nekrytý dobíhající hráč pohodlně zvýšil na 3:1. Na zvrat či zdramatizování utkání jsme neměli sil a tudíž jediným pozitivem utkání byl výkon rozhodčího, který utkání odřídil velmi kvalitně a je pouze naší hloupostí, že náš kvalitní výkon jsme ztratili někde na rozmlácené cestě v Hrusicích a nedovezli jej až na hřiště. Alespoň, že Mirošovice na domácí půdě odebrali 3 body vedoucí Kamenici a my stále můžeme dohánět pouze 2 bodový náskok.