Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

13. - 14. (30 | 50%)
Mnichovice „A“ – Strančice „A“ 1:1 (0:1)
Branka domácích: Zelinka
Sestava: Vinš – Zídka – Řepa, Zámečník, Hlaváč – Rejka, Kaiser, Halgaš, Barták – Klusák, Zelinka

Porážka v Říčanech nás v myšlenkách uvedla do reality, vzduch v šatně se příjemně pročistil a my s relativně čistou hlavou nastupovali do zápasu se soupeřem, který nám na podzim uštědřil lekci na domácím hřišti. Utkání mělo od začátku slušné tempo. Hned ve 2´ hlavní rozhodčí přehlédl jasně penaltový zákrok v pokutovém území hostí a já začínal tušit, že to nebude úplně náš den. Šance si v prvním poločase vytvářel spíše soupeř, ale mezi tři tyče se vešlo málo pokusů. Bohužel podobně jsme dopadli i my a Michal Rejka se bude s největší pravděpodobností zastřelovat až do konce jarní sezóny. Jako rána z čistého nebe přišel gól hostí. Ve 32´ máme na polovině hřiště balon pod kontrolou, s díky ho nabídneme soupeři, který pomalou chůzí středem naší obrany projde do pokutového území a bez skrupulí zavěsí, 0:1. Očekávané navýšení skóre se nekonalo a naše chuť porvat se o tento výsledek byla znát. Druhý poločas nabízel dostatek času výsledek otočit v náš prospěch a výkon z prvního poločasu tuto možnost i naznačoval. V 55´ dostal Karel Zelinka krásnou přihrávku mezi obránce a sám dodnes asi neví, jak je možné, že to neskončilo gólem. Aby nebyl zklamán, dostal od Martina Halgaše v 67´ druhou šanci. Kolmici si Karel zpracoval a nyní nedal gólmanovi šanci 1:1. Touha po vítězství nás hnala dopředu. Nicméně jsme si vypracovali pouze jedinou šanci z kategorie „ložených“, kdy v 85´ se po rohovém kopu Karla Zelinky dostal k hlavičce Michal Rejka, ale v cestě míče do sítě hostí stála tyč. Velmi kvalitní utkání z obou stran, bohužel znehodnotil svým výkonem hlavní sudí, ale spravedlivě škodil na obě strany, takže dělba bodů tomuto utkání slušela.
Náskok na první příčku se navýšil na 5 bodů a my se s čistou myslí mohli soustředit na úterní předehrávku s Kamenicí.