Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Mnichovice „A“ – Kamenice „A“ 2:0 (1:0)
Branka domácích: Zelinka (p.), Barták ml.
Sestava: Vinš – Zídka – Řepa, Zámečník, Hlaváč – Rejka, Kaiser, Halgaš, Barták – Klusák, Zelinka
Střídání: 1´ Hlaváč – Barták ml., 60´ Klusák – Čížek, 75´ Kaiser - Bartáček

Svátek a souboj o čelo tabulky přivedl do ochozů spoustu diváků a fotbalových činovníků. Zápas začal a první souboj odnesl David Hlaváč poraněným kolenem. Nezbylo než stáhnout Aleše Kaisera na beka a nasadit dravé mládí Tomáše Bartáka ml. Jako první jsme vylezli z ulity my a to hned smrtelně. Michal Rejka se jako lasička protáhnul po pravé straně až do pokutového území a hostující obránce nemohl zabránit vstřelení gólu jinak než faulem. Rozhodčí odpískal pokutový kop. Zhostil se ho Karel Zelinka a i když gólman hostí vystihl směr střely, stejně na ni nedosáhl, vedeme 1:0. Mírná převaha byla na straně domácích. V 21´ Erik Klusák našel zpětnou přihrávkou Karla Zelinku, který neměl dobře srovnaná mířidla a přestřelil. O pět minut později po ose já na tátu a táta na mě alias Barták st. a Barták ml. Se dostal ten starší do šance, ale mířil těsně vedle. Těsně před přestávkou vyslal Tomáš Barták ml. do úniku Karla Zelinku, který centrem našel volného Erika Klusáka, ale jeho volej skončil vedle. Velmi dobrý první poločas doplnil svým výborným výkonem hlavní rozhodčí. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem navýšit náskok, abychom se nemuseli až do konce utkání strachovat o výsledek. Hosté nás vystrašili hned v 46´minutě a trestný kop skončil těsně nad naší svatyní. Aktivita našich hráčů neumožnila soupeři vzít otěže zápasu do svých rukou, ba naopak my šli za vítězstvím. Jistotu jsme dostali v 65´ kdy Karel Zelinka šel odvážně do hlavičkového souboje s gólmanem hostí na hranici pokutového území a našel Tomáše Bartáka ml., který si ještě potáhl balón do strany a volný prostor u tyče trefil s nevídanou přesností 2:0. Hosté pozlobili v 73´, kdy po rohovém kopu zachraňoval Honza Vinš na brankové čáře, ale to byla jedna z mála možností hostí a jediná, která měla parametry gólové. Aktivitou hýřil na pravé straně Michal Rejka, ale gól mu asi není souzen, nebo si je schovává na příhodnější chvíle, kéž by. Jenom „Migi“ musíš trefit bránu, jinak se gól dát nedá …
Velmi kvalitní utkání jsme vyhráli 2:0, výkon nejlepší v jarní části, více než velmi dobrý výkon hlavního arbitra. Kéž by budíček v Říčanech přispěl ke stoupající tendenci našich výkonů. Kombinace zkušenosti a mládí se osvědčila a bude nutné ji praktikovat po zbylých 5 kol.
Tajně doufám v uzdravení Honzy Vyskočila a Ondry Haška, ale ukvapit se nemá cenu. Zdraví musí být 100 %. Za týden zavítáme do Sluštic.