Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Neděle 28.10.2012

Brandýs nad Labem „B“ – Mnichovice „A“ 7:0 (3:0)

Sestava: Vinš – Zuzák – Hašek, Zámečník, T. Barták – Vyskočil, M. Zídka, Hucek, Čížek – Hancko, Zelinka

Střídání: 46´ Čížek – Kubásek, 46´ M. Zídka – Šimáček

V pátek a sobotu padal skoro všude sníh, v neděli v Brandýse po něm skoro ani památky. Velmi kvalitně připravené hřiště přivítalo velmi nepřipravené hosty v našem podání. Od prvních minut bylo zřejmé, kdo je na domácí půdě pánem a kdo pouze hostem. Pod tlakem jsme byli od úvodního hvizdu. Domácí se zpočátku pouze zastřelovali a náš gólman předváděl některé zázračné zákroky. V 10´ po rohovém kopu domácích Honza Vinš chytil dorážku z 5 metrů. Za další 4´ měl plné ruce práce se střelou z hranice velkého vápna. V 16´ to již přišlo. Rohový kop na zadní tyč, kde osamocený hráč domácích nemohl zaváhat 1:0. V 17´ přišel asi nejhezčí moment z naší strany za celých 90´. Boris Hucek nechal vzpomenout na lepší léta své kariéry, na půlce převzal balon, přešel přes 5 hráčů domácích, bohužel střela skončila mimo. V 25´ Hucek ŽK za faul. Z následného trestného kopu, který domácí rozehráli na pravou stranu, přišel centr do vápna a křižnou střelou zvyšují domácí své vedení na 2:0. V 35´ zvonilo břevno za naším gólmanem po střele z dobrých 30 metrů. Ve 37´ přišel rohový kop domácích a nehlídaný hráč hlavou zvýšil na 3:0. Druhý poločas odstartoval pokračování brankostroje. Ve 48´ Vinš vyrazil střelu zpoza šestnáctky, nicméně sparing v podobě našich obránců nechal hráče domácích pohodlně dorazit do prázdné brány 4:0. V 52´ domácí zvýšili na 5:0 po utěšené střele z 25m. V 57´ přišlo navýšení skóre na 6:0 opět po standardní situaci. V 65´ dostal ŽK Honza Vyskočil za faul, dtto v 73´ Hancko. V 66´ domácí zakončili svou kanonádu střelou z velkého vápna k levé tyči na 7:0. Utkání, které je třeba co nejrychleji hodit za hlavu a připravit se na V. Popovice, ale musíme si přiznat, byla to ostuda …