Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Mnichovice „A“ – FK Brandýs - Boleslav „B“ 3:4 (3:3)

Sestava: Vinš – Kubásek, Zuzák, J. Barták, Zídka M. – Rejka, Hucek, Pazák, Čížek – Vyskočil, Šmejkal

Branky domácích: 24´ Rejka, 34´Lišák, 40´ Lišák

Střídání: 22´ Čížek – Lišák

Hosté přijeli s touhou potvrdit první místo v tabulce. Jejich převaha byla znát od prvních minut. V 6´ se nepovedl Zuzákovi výkop od branky, ten byl zachycen ještě na naší polovině a povedená střela z 25m znamenala vedení hostí 1:0. Ve 12´ mohli vést hosté dvobrankovým rozdílem. Střela z TK se zastavila na tyči naší svatyně a odražený balon odkopl Hucek do bezpečí. Ve 22´ střídal Čížek. Ve 24´se nám povedla přímočará akce. Pazák našel na půlce Lišáka, ten posunul na Rejku, který přes vybíhajícího gólmana hostí vyrovnal na 1:1. Ve 34´ bylo na domácím stadionu ještě veseleji. Aut Kubáska si zpracoval Vyskočil, střela z vápna skončila pouze na tyči, ale Lišák stál tam, kde měl 2:1. Ve 40´ dosáhla euforie maxima. Lišák si vyměnil míč s Vyskočilem na pravé straně a střelou z úhlu na přední tyč nedal gólmanovi šanci 3:1. Jak lze rychle přijít o vedení jsme ukázali mezi 43 – 45´. Nejprve velmi dobře zahraný TK hostí znamenal snížení na 3:2, poté presink hostí, ztráta míče, první střelu Vinš vyrazil, na dorážku byl již krátký 3:3. Druhý poločas zahájili šancí hosté. V 57´ založili hosté rychlý protiútok, zakončený střelou do tyče, odražený míč uklidil Kubásek na roh. Z následného RK se hosté dostali do vedení 3:4. Vyrovnání mohla přinést 69´ Rejka si narazil s Pazákem, nicméně střela skončila těsně nad. V 80´ se domácí tribuna zlobila na hlavního rozhodčího. Lišák si prohodil balón ve vápně mezi obránce, byl jednoznačně faulován, nicméně píšťalka hlavního rozhodčího zůstala němá … Velmi dobře rozehraný zápas jsme ukončili s nulovým bodovým efektem.