Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Sobota 17.11.2012

Mnichovice „A“ – Březí 6:1 (4:0)

Sestava: Vinš – Štochl, Zuzák, Zámečník, T. Barták st. – Rejka, Hucek, Čížek – Vyskočil – Hancko, Zelinka

Střídání: 75´ Vinš – Drážek, 80´ Barták st. – Barták ml., 83´ Vyskočil – M. Zídka

Branky: 22´ Zelinka (p.), 32´ Čížek, 40´ Zelinka, 45´ Hancko, 70´ Zelinka, 89´ Hucek

Poslední utkání sezóny jsme sehráli doma s Březím, také nováčkem okresního přeboru. V 10´ uvolnil Rejka na levé straně Čížka, který přesným centrem našel Zelinku, jehož střela skončila mimo. Ve 14´ Rejka vyškolil vše ve vápně, co mu stálo v cestě, našel na malém vápně Hucka, bohužel netrefil mezi tyče. V 16´ zahrozili i hosté, střelou z 25m, kterou Honza Vinš vytlačil na roh. První gólová akce proběhla ve 22´. Po vhazování se Honza Vyskočil uvolnil ve velkém vápně, nicméně byl faulován a rozhodčí odpískal pokutový kop. Tato činnost je vyhrazena Karlu Zelinkovi, který se většinou nemýlí 1:0. Ve 28´jsme zahrávali trestný kop, Hucek rozehrál na Rejku, jehož centr našel Hancka, gólman jeho střelu vyrazil na roh. Z následného rohu se dostal k hlavičce Štochl, ale mířil nepřesně. O 2´ později dostal balón za obranu Hucek, nicméně sám proti gólmanovi nic nevymyslel. Za další 2´ jsme se radovali z další branky, po rozehraném rohovém kopu centroval Rejka a na hranici velkého vápna se do míče opřel Tomáš Čížek a bylo 2:0. Ve 34´ si hosté vypracovali asi největší šanci utkání, nicméně ani z 5m nebyli schopni překonat Honzu Vinše v bráně domácích. V následujících minutách spálil 2 tutovky Karel Zelinka, tváří v tvář brankáři hostí. V 38´ jsme kopali pokutový kop po faulu na Rejku. Exekutor Honza Vyskočil ale našel pouze rukavice brankáře. Nicméně zvýšení náskoku na sebe nenechalo dlouho čekat, ve 40´ Hucek vysunul Hancka, ten oběhl obránce hostí a přesnou přihrávku Karel Zelinka pouze posunul za záda hostující brankáře 3:0. Do poločasu nevyšla ještě jedna rychlá akce, Martin Hancko na levé straně nasadil kosmickou rychlost, ve vápně nechal projet beka hostí a křížnou ranou na zadní tyč nedal gólmanovi šanci 4:0. Poločas 4:0. Do druhého poločasu vstoupili hosté šancí, kterou náš gólman zlikvidoval. Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do tempa, ale v 56´, po akci Tomáše Čížka jsme kopali další pokutový kop. Jeho exekutorem byl tentokrát Boris Hucek, nicméně nepřekvapil a neproměnil. O minutu později inkasoval ŽK Luboš Zámečník za faul ve středu hřiště. Zvýšení skóre přinesla 70´ Zelinka dostal balón za obranu a bez větších problémů zkompletoval hattrick 5:0. Na posledních 15´ nastoupila mnichovická naděje na postu brankáře Vašek Drážek a nepočínal si vůbec špatně. V 80´ přišlo střídání generací kdy byl střídán Tomáš Barták st. za Tomáše Bartáka ml. V 83´ střídal Míša Zídka za Honzu Vyskočila. V 84´ hosté vstřelili čestnou branku, kdy tečovaná střela prošla za záda našeho brankáře 5:1. Konečnou podobu výsledku dal Boris Hucek jako dorážku střely Zelinky. Konečný výsledek 6:1. Musím tým pochválit, dnešní výkon byl odměnou skalním fanouškům za nevydařené utkání v Sibřině.

Podzim jsme zakončili na 6. místě s 20 body a skóre 40:36.