Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Mnichovice „A“ – Pacov „A“ 3:0 (1:0)

Sestava: Vinš – Hašek, Zuzák, T. Barták st. – Zámečník - Rejka, Čížek, Svoboda – Vyskočil – Šmejkal, Zelinka

Střídání: 46´ Šmejkal – Kubásek, 76´ Čížek – Zídka, 81´ Hašek – Řepa,

Branky domácích: 30´ Svoboda, 62´ Vyskočil, 74´ Zelinka

Dohrávka měla znamenat body doma. První poločas byl ale ve svátečním tempu a k zaznamenání byla pouze 30´ kdy Zelinka rychle rozehrál aut na Vyskočila, který hlavou prodloužil na zadní tyč, kde se ke zděšení hostí objevil Lukáš Svoboda a nedal gólmanovi domácích šanci 1:0. Druhý poločas přinesl přeci jenom větší tempo hry. V 50´ utekl Zelinka po levé straně všem, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla. V 58´ hledal Zelinka svým centrem Honzu Vyskočila, ten ho ale přeletěl. V 61´ prošel Svoboda od půlky hřiště, jeho střelu gólman hostí vyrazil na roh. Z následného rohu Vyskočil na přední tyči zvýšil náš náskok na 2:0. V 68´ měli hosté výhodu TK z hranice velkého vápna, střela šla nad. V 74´ se po závaru před brankou hostí dostal míč k Zelinkovi, který se v určitých situacích nemýlí 3:0. Tento výsledek vydržel i po závěrečných 90´.