Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Mnichovice „A“ – Úvaly „B“ 5:2 (1:2)

Sestava: Vinš – T. Barták st., J. Barták, J. Zídka, M. Zídka – Čížek, Zuzák, Hucek, Rejka – Vyskočil, Hancko

Střídání: 70´ Čížek – Řepa; 88´ J. Barták – Hašek

Branky: 27´ Čížek, 50´J. Barták, 67´ Rejka, 70´ Čížek, 90´ Hancko

Druhé domácí utkání v sezóně mělo přinést první naše vítězství v okresním přeboru. Začátek utkání vyšel lépe hostům, z první rádoby šance přišlo jejich vedení. V 18´ se hosté ujali vedení polostřelou šajtlí na zadní tyč, na kterou Honza Vinš vůbec nereagoval 0:1. Celkem ostudný gól nás ale nezlomil. Bohužel v 21´ hosté opět navštívili polovinu domácích a do centru zprava se na malém vápně hlavou opřel útočník hostí a nedal Honzovi Vinšovi šanci ani napodruhé 0:2. Šance na zisk alespoň bodu se začínal celkem reálně rozplývat. Netrvalo dlouho a dostali jsme se do hry. Ve 27´ Michal Rejka rozehrál trestný kop na Borise Hucka, který svým povedeným centrem našel Tomáše Čížka, který kupodivu nepřestřelil o 4m bránu, ale vsítil branku na 1:2. Naše hra začínala plnit přísnější parametry. Za další 3´ mohlo být vyrovnáno, po rohovém kopu se dostal ke střele Honza Vyskočil, ale gólman hostí ji s námahou vytáhl na roh. Ve 40´ nás pro změnu podržel Honza Vinš nejprve skokem pod nohy hostujícího hráče zachránil skoro jistému gólu, aby vzápětí vyrazil tvrdou střelu k tyči. O poločase přišla snad poprvé pověstná bouřka z úst Míly Beznosky. Omytí hlav ale našim borcům pomohlo, do druhého poločasu jakoby vstoupil jiný tým. V 50´ Tomáš Čížek zatáhl balon po levé straně a jeho centr neomylně uklidil do sítě hostí Honza Barták hlavou 2:2. Přišla 65´ Martin Hancko ukázal záda obránci hostí, který si to nenechal líbit a faulem zastavil tento průnik. Faul byl oceněn žlutou kartou pro hostujícího hráče bohužel již druhou v tomto zápase. Proti deseti jsme se prosadili z následujícího útoku. Michal Rejka vybojoval ve středu hřiště balon, prošel s ním až na hranici velkého vápna a podařenou střelou k pravé tyči otočil skóre na 3:2. Naši hráči konečně ztratili respekt a začali se fotbalem bavit. V 70´ Bóra Hucek načechraným centrem našel Martina Hancka, jehož střelu brankář hostí mírně vychýlil, ale dobíhající Tomáš Čížek neměl problém balon dorazit do prázdné brány 4:2. Rychlost našich útočníků činila hostujícím obráncům velké problémy. V 83´ Martin Hancko opět utekl všem, ale brankář hostí jeho střelu vyrazil na roh. Blížil se konec utkání a naše vítězství se blížilo jistotě. Nakonec i Martin Hancko se prosadil. V 90´ opět nechal obránce za sebou a kupodivu na jeho křížnou střelu brankář hostí nedosáhl 5:2. Kéž bychom na předvedený výkon ve druhém poločase a konečný výsledek navázali i v dalších utkáních.