Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Mukařov „A“ – Mnichovice „A“ 6:2 (2:0)

Sestava: Vinš – Hašek, Zuzák, Štochl, Řepa – Rejka, Hucek, Zídka M., Kubásek, Čížek – Svoboda

Branky hostí: 53´ Čížek, 65´Svoboda

Střídání: 64´ Čížek – Bartáček, 71´ Kubásek - Lišák

Předzápas utkání tvořilo střetnutí B týmů. Při naší stávající marodce bylo jasné, že někteří hráči si dají 180 minut v jednom dni. První půlhodina utkání nepřinesla nic zajímavého, což bylo z naší strany úspěchem. První pohroma přišla ve 34´ po kombinaci na pravé straně se domácí dostali ke střele z 8m, která zapadla u vzdálenější tyče 1:0. V 37´ domácí rychle rozehráli TK, střelu z vápna Vinš vyrazil před sebe a Hašek neuhlídal dorážejícího hráče 2:0. Ve 43´ jsme zahrozili i my. Hucek vyvezl balon z naší poloviny, přihrál Čížkovi, který z první uvolnil Svobodu, jehož střelu vyrazil gólman domácích na roh. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, v 53´ prošel Hucek z půlky hřiště, na vápně přihrál Čížkovi, jehož střela znamenala snížení na 2:1. Za 4´ přišla opět změna skóre, tentokrát ve prospěch domácích. Výkop gólmana, vyhraný hlavičkový souboj na polovině hřiště a přečíslení 2 na 1 znamenaly zvýšení vedení domácích na 3:1. Do hry jsme se dostali opět v 65´ Bartáček našel vysunutého Zuzáka a po kombinaci Hašek, Svoboda posledně jmenovaný snížil na 3:2. Stačily pouze dvě minuty a domácí opět vedli o dvě branky. V 67´se otevřela dálnice v naší levé straně čehož domácí využili a přihrávku před odkrytou bránu zakončili 4:2. V 69´ udělal chybu Zuzák a domácí opět trestali 5:2. V 75´ domácí svou kanonádu ukončili, útočník domácích zesměšnil kompletně naší obranu a zvýšil na konečných 6:2. V 80´ Honza Vinš zabránil ještě větší ostudě, když chytil nebezpečnou střelu domácích.