Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Sibřina – Mnichovice „A“ 4:1 (2:1)

Sestava: Vinš – Štochl, Zuzák, Zámečník, T. Barták st. – Rejka, Hucek, Čížek – Vyskočil – Hancko, Zelinka

Střídání: 37´ T. Barták st. – T. Barták ml.

Branky: 25´ Hucek (p.)

Po vítězství nad V. Popovicemi jsme přijeli do Sibřiny s myšlenkou na zisk bodu či bodů. Bohužel v hlavách našich hráčů nebyla bojovnost z minulého týdne a z mého pohledu se jednalo o nejhorší utkání podzimu v našem podání a vezmu to tudíž velmi stroze. Domácí hrozili zejména ze standardních situací. Do našeho pokutového území se vesměs snášely centry z levé strany. První branka padla v 11´ po rohu domácích dorážkou z malého vápna. Ve 22´ přiletěl centr zleva a domácí hráč neměl problém z hranice malého vápna hlavou zvýšit náskok na 2:0. O několik minut později jsme vzkřísili naději, Honza Vyskočil obešel dva hráče domácích, aby mu stopku ve formě faulu vystavil další hráč domácích v pokutovém území. Bóra Hucek se výjimečně nemýlil 2:1. Poločas skončil tímto výsledkem. Do druhého poločasu jsme vstupovali s myšlenkou alespoň vyrovnat. Bohužel zůstalo pouze u myšlenky. V 58´ měli velkou šanci domácí, centr z pravé strany našel zcela volného hráče domácích v pokutovém území, který naštěstí pálil mimo. V 64´ dostal Martin Hancko ŽK za faul. V 68´ přišla pojistka domácích a jak jinak než ze vzduchu. Domácí zahrávali rohový kop a na zadní tyči hlavou domácí zvýšili na 3:1. V 72´ prošli domácí středem obrany a zvýšili na konečných 4:1.