Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

FC JANOZA Velké Popovice „A“ – TJ Mnichovice „A“ 3:4 (1:2)

Sestava: Vinš – Kubásek, Zuzák, Zídka M. – Rejka, Hucek, Pazák, Čížek – Vyskočil – Šmejkal, Zelinka

Branky hostí: 20´ Šmejkal, 30´ Čížek, 61´ Hucek, 67´ Hucek

Střídání: 59´ Vyskočil – Hašek, 89´ Čížek - Řepa

Po dlouhé době s kompletním útokem jsme přijeli do Popovic s touhou naplno bodovat. Hřiště mírně podmáčené, ale jinak velmi dobře připravené. Již v 5´ obdržel ŽK Hucek za faul na polovině hřiště. V 15´ Hucek vysunu Rejku, jehož střela z vápna skončila v rukavicích gólmana. Ve 20´ jsme se poprvé radovali. Aut na Šmejkala, který si hezky zpracoval, navedl si balon na střed a pěknou ranou z 25m jsme se ujali vedení 1:0. Ve 23´ se ukázali i domácí, nicméně střelu z hranice pokutového území vytlačil Vinš na roh. Zvýšení náskoku jsme se dočkali ve 30´ náš výkop od brány Vyskočil zpracoval, prostrčil na Čížka, který střelou na zadní tyč zvýšil naše vedení na 2:0. Ve 40´ Šmejkal přenesl hru na Rejku, který zatáhl míč do hlouby poloviny domácích, na vápně našel Hucka, jeho střela šla těsně vedle. Ve 41´ se dostali do šance domácí. Centr z pravé strany hlavičkoval hráč domácích do Zuzáka, který srazil balon na opačnou stranu, než Vinš očekával 1:2. V poslední minutě prvního poločasu jsme spálili velkou šanci. Zelinka našel na malém vápně Pazáka, ale jeho střelu z bezprostřední blízkosti vytlačil gólman domácích na roh. Poločas 1:2. Vstup do druhého poločasu měli lepší domácí. V 52´ zahrávali domácí RK, na zadní tyči 3 volní hráči domácích, kteří svou šanci na vyrovnání nepromarnili 2:2. V 61´ jsme se opět dostali do vedení. Aut rozehraný na Rejku, jeho sražená střela se odrazila k Huckovi, který dorážel de facto do prázdné brány 2:3. V 63´ měl jeden ze svých sólových nájezdů Šmejkal, ale úspěšnost gólmana domácích byla famózní. V 67´ Šmejkal hezky přistrčil Rejkovi, jehož střelu s námahou vytlačil gólman na roh. Na rohový kop si naskočil Hucek a nedal gólmanovi domácích šanci 2:4. Domácí závěr ještě zdramatizovali snížením na 3:4 v 89´. Vítězství jsme nakonec ubojovali.