Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Vyžlovka – Mnichovice „A“ 1:1 (0:1)

Sestava: Vinš – T. Barták st., J. Barták, Zuzák, M. Zídka – Čížek, Hucek, Rejka – Vyskočil – Hancko, Zelinka

Střídání: 70´ Čížek – Řepa; 85´ Hancko – Hašek

Branka: 35´ Zelinka

Druhé venkovní utkání po sobě a hlavně snaha napravit výsledek ze Záp nás zavedla na hřiště Vyžlovky. Komentář k rozhodčím, zejména pomeznímu si odpustím hned na startu. Lepší vstup do utkání jsme si snad ani nemohli přát, v 5´ Honza Vyskočil vysunul kolmicí Karla Zelinku, kterého musel stoper domácích zastavit nedovoleně v pokutovém území. K penaltě se postavil Boris Hucek a s naprostou jistotou ji poslal vedle pravé tyče. Škoda. Tato studená sprcha nám sebrala vítr z plachet. Hra byla z obou stran velmi neurovnaná, za zmínku stojí pouze ŽK pro Karla Zelinku za zbytečný faul na polovině hřiště. První varování domácích přišlo ve 33´ střelou z dobrých 25m, která olízla horní břevno. Varování zabralo, Honza Barták si vzal na stoperu balón, vyvezl jej přes tři hráče na polovinu domácích, předal ho Honzovi Vyskočilovi, který vysunul Karla Zelinku a ten si s gólmanem domácích poradil jako správný útočník 0:1. Obdržená branka ale žádným způsobem tempo hry nezvedla a pouze ŽK pro Martina Hancka za řeči trochu rozbila šeď zbylé části prvního poločasu. Pokyny do druhého poločasu byly jasné, zhustit střed hřiště a přidat pojistku z některé brejkové situace. V 55´ jsme hezkou kombinační akcí prošli po pravé straně hřiště, Míša Zídka odcentroval, bohužel solidní pozici Karla Zelinky zastavil praporek pomezního. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště bez větších šancí na obou stranách. V 68´ jsme faulovali na naší polovině a aby toho nebylo málo, Honza Barták si vysloužil ŽK za zakopnutí míče. Domácí rozehráli trestný kop, centr hlavou prodloužen na zadní tyč, kde jsme nechali dva neobsazené domácí hráče a jeden z nich hlavičkou do středu brány vyrovnal na 1:1. V 80´ byl na pokyn pomezního vyloučen po druhé ŽK Karel Zelinka, nicméně důvody k vyloučení zná asi jen pomezní. Domácí ještě zahrozili v 87´ kdy střela z 20m šla těsně nad. V poslední minutě se nadechl k velkému sólu Bóra Hucek, protáhl se po levé straně jako lasička, jeho centr Honza Vyskočil, který byl v ofsajdu, ignoroval a dobíhající Michal Rejka nekompromisně zakončil k tyči, hlavní gól uznal a my se radovali. K překvapení všech se opět do hry vložil pomezní rozhodčí s tím, že Honza Vyskočil byl v ofsajdu. Na základě pokynu pomezního hlavní gól odvolal a po rozehrání raději zápas ukončil.