Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

V prvním zápase jsme si odvezli 3 body po výhře 3:2 na hřišti Velkých Popovic.
Sestava: Vinš – Čižek, Zuzák,Gruber, Hašek – Svoboda, Hucek, Spal, Rejka – Zelinka, Vyskočil
Góly: Svoboda, Čížek, Zelinka
Střídání: 38´ Spal – Vilhum, 90´ Hašek – Tykal
První podzimní utkání jsem sehráli v Popovicích, kde jsme na jaře vyhráli 4:2 po velmi dobrém výkonu. Začátek utkání se nesl v naší drobné převaze, ze které jsme vytěžili první šanci v 8´ kdy se Čížek po dostal po pěkné kombinaci do pokutového území, zpětnou přihrávkou našel na malém vápně Rejku, který pálil tvrdě, ale nad. V 11´ domácí podcenili rozehrávku, Zelinka aktivním napadáním vybojoval balon před pokutovým územím domácích, přihrál vpravo zcela volnému Svobodovi, který křížnou střelou otevřel skóre 0:1. Bohužel postupem času domácí začali vyrovnávat hru, což přineslo v zápětí i vyrovnání. Ve 24´ ve středu hřiště Spal hledal těžkou přihrávkou Grubera, ten promáchl a útočníka domácích zastavil nedovoleně až v našem pokutovém území. Penaltu domácí bezpečně proměnili 1:1. Od této chvíle jsme tahali za kratší konec. V 35´ prověřil pozornost Vinše z TK záložník domácích, ale Honza byl pozorný a střelu vyrazil na roh. Ve 39´ se domácí dostali do velké šance, ale Vinš v bráně hostí čaroval. Poločasová přestávka byla pro nás vysvobozením z tlaku domácích. Vstup do druhého poločasu velkou změnu nepřinesl. Domácí měli jenom přeci více ze hry. Ve 67´ jsme zahrávali rohový kop, odražený balon si zpracoval daleko za velkým vápnem Čížek a střelou z dobrých 25m se trefil za záda domácího gólmana 1:2. Než se domácí vzpamatovali, vedli jsme o 2 góly, protože v 70´ přenesl Čížek hru až na Haška, který si udělal prostor pro centr, v pokutovém území prodloužil Gruber na Zelinku, který tvrdou ranou nedal domácímu gólmanovi šanci 1:3. Domácí vypadli z tempa a čas utíkal. Jak blesk z čistého nebe přišla akce domácích v 81´ , hráč domácích získal na polovině hřiště míč, přes 4 naše bránící hráče bez problémů přešel a střelou z hranice velkého vápna nedal našemu brankaři šanci 2:3. Závěrečný tlak domácích již moc plodný nebyl a taktickou hrou jsme 3 body ubránili. Otevřeně si ale musíme přiznat, že vyhrál spíše šťastnější tým, než lepší. První šanci ukázat kvalitnější výkon budeme mít příští týden doma proti Sibřině.