Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

První domácí utkání jsme zvládli a vyhráli 5:2 nad Sibřinou.
Sestava: Vinš – Čižek, Zuzák,J. Barták, Hašek – Svoboda, Hucek, Vyskočil, Rejka – Zelinka, Šmejkal
Góly: 2 Hucek, Hašek, Vyskočil, Svoboda
Střídání: 78´ Hašek – Zídka, 89´ Čížek – Kubásek
První podzimní utkání doma, jsme přivítali tým ze Sibřiny a pro naše fanoušky jsme měli připravena dvě překvapení. Prvním a velmi zásadním byla premiéra světelné tabule, druhým překvapením, bylo poločasové vystoupení „našich mažoretek“ ale film „Slunce, seno, … “. Již nyní se těšíme na další vystoupení o poločase při utkání s Hrusicemi. A nyní k samotnému utkání. Začátek utkání byl vyrovnaný, bez větších šancí na obou stranách. Ve 12´ jsme kopali rohový kop, centr Rejky našel hlavu Haška a rázem jsme vedli 1:0. O dvě minuty později mohlo být ještě veseleji, ale střelu Zelinky ze 17m gólman hostí zlikvidoval. Pojistka ale přišla ve 23´ , Hucek vybojoval ve středu hřiště balon, našel vlevo Šmejkala, který zatáhl balon k pokutovému území a jeho přízemní centr dorazil Vyskočil 2:0. Hosté byli tímto vývojem opaření a kupili chyby. Ve 25´ se po chybné rozehrávce hostí dostal k míči Rejka, ale jeho střela z hranice pokutového území skončila těsně vedle. Hosté hrozili zejména ze standardních situací. Při TK hostí ve 29´ se vyznamenal Vinš a střelu vyrazil na roh. Největší šance hostí v prvním poločase přišla ve 38´, dorážka přízemního centru zleva skončila naštěstí nad. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně. V 52´ vysunul Hucek Svobodu, jenže ten se teprve zastřeloval. O pět minut později bylo veseleji. Rohový kop tentokrát zahrával Zelinka a přesně našel hlavu Hucka, který se nemýlil 3:0. Radost a klid na straně domácích ale nevydržel dlouho. Hosté nás přečíslili, první šanci Vinš ještě vyrazil, ale na dorážku neměl nárok dosáhnout 3:1. V 70´ jsme předvedli rychlý protiútok, Hucek si narazil se Svobodou, který mu vrátil přihrávku před prázdnou bránu 4:1. Požadovaná „pětka“ přišla o pouhé 4´ později. Zuzák vyzval ke sprintu Haška, který na úrovni velkého vápna hostí posunul Svobodovi a jeho „padající list“ překvapil všechny, nejvíce asi gólmana hostí ve chvíli, když lovil balon ze sítě 5:1. Do utkání promluvili ještě hosté, když v 82´ snížili na konečných 5:2. Výkon domácích byl skutečně daleko kvalitnější, než v minulém týdnu a věřím, že jste schopni ho ještě zlepšit. Zároveň musím vyzdvihnout velmi dobrý výkon hlavního rozhodčího.