Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

6. kolo: Mnichovice "A" - Zápy "B"

V šestém kole jsme doma prohráli po vyrovnaném zápase s rezervou Záp 2:3.
Sestava: Vinš – T. Barták, Zuzák, J. Barták, Hašek – Čížek, Svoboda, Gruber, Rejka – Zelinka, Vyskočil
Góly: Zelinka, Svoboda
V sobotu 28.9. nás doma čekalo utkání o čelo tabulky. Hosté dorazili posíleni o několik hráčů „A“ týmu, včetně prvního gólmana. Vyrovnaný začátek utkání přinesl první šanci na naší straně. Svoboda vysunul v 10´ Vyskočila, jehož tvrdá střela skončila na břevně. Co jsme nedokázali my, dokázali hosté v 17´. Po šikovné kombinaci na levé straně hřiště a střele z pokutového území se ujali vedení 0:1. Soupeř zahrozil opět ve 22´, ale střelu z pravé strany Vinš vyrazil. Do poločasu jsme se dostali ke slovu také my. Akci založenou na levé straně T. Bartákem dokončil Zelinka technickou střelou z hranice pokutového území a bylo vyrovnáno 1:1. Byl předváděn pohledný fotbal z obou stran, ale změna stavu do poločasu nenastala. Vstup do druhého poločasu měli lepší hosté. V 55´ se po rozehraném trestném kopu dostali ke střele hosté, ale Vinš byl dobře postaven, bohužel o minutu později již hosté opět vedli díky střele k pravé tyči. Hosté nás ohrozili po rohovém kopu, naštěstí hlavička skončila vedle. První naše skutečná šance ve druhém poločase přinesla vyrovnání. V 59´ vysunul Zelinka do brejku Svobodu a jeho tvrdá střela zprava na bližší tyč znamenala vyrovnání na 2:2. V 70´ jsme předvedli hezkou fotbalovou akci, Čížek našel Vyskočila, ten se uvolnil, ale jeho střelu již podruhé v utkání zastavilo břevno. Hra se přelévala na obě strany v 78´ těžkou střelu hostí Vinš chytil, z protiútoku po přihrávce Rejky trefil Zelinka tyč. Nakonec o vítězi utkání rozhodla 84´. Dvě střely zlikvidoval Vinš, třetí střela z 25m zapadla k pravé tyči naší brány 2:3. Vítězství mohli hosté korunovat v 87´, kdy po centru z levé strany hlavičkoval hráč hostí pouze do břevna, odražený míč zlikvidoval Vinš. Vývoji utkání by asi více slušel nerozhodný výsledek, ale i tak se bylo na co dívat a fotbalový fanoušek musel být předvedenými výkony potěšen.

Doufejme, že body přivezeme příští týden z Pacova.