Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

V sedmém kole jsme splnili povinnou výhru na hřišti Pacova.
Sestava: Vinš – Čížek, Gruber, J. Barták, Hašek – Svoboda (M. Zídka), Spal, Hucek, Vyskočil (Pazák) – Zelinka, Šmejkal
Góly: Vyskočil, Svoboda, Zelinka, Čížek
Sobota 5. 10. 2013
Přijeli jsem do Pacova s touhou opět plnohodnotně bodovat. Absence Zuzáka a Rejky byla nahrazena návratem Hucka. Vstup do utkání byl vlažný, ale soupeř nebezpečně opravdu nevypadal. První náš gól přinesla 9´, útok vedený Svobodou po pravé straně, centr a sraženou střelu Hucka dorazil hezkým volejem Vyskočil 0:1. Hosté hrozili zejména ze standardních situací. Rohový kop v 15´ prověřil Vinše. V 18´ trestný kop domácích vytlačil Vinš s námahou na roh. Hra obou týmů, ale nebyla dobrá, před týdnem to byla jiná podívaná. Ve 33´ vybojoval Hucek na polovině domácích míč, předložil tutovku Zelinkovi, ale ten trefil jen přihlížejícího gólmana domácích. Náš presink při rozehrávce domácích přinesl své ovoce ve 38´. Svoboda vybojoval na domácím obránci míč, před pokutovým územím napřáhl a jeho střela znamenala pro nás zvýšení náskoku 0:2. Pak se událo něco, co spousta přihlížejících „nepobrala“ do dnes. Nicméně došlo ke správnému vyloučení Šmejkala a nakonec i hráče domácích. Poločas 0:2. Vstup do druhého poločasu byl z naší strany lepší. Spal prokličkoval mezi 4 hráči hostí až před gólmana domácích, ale ten jeho střelu zneškodnil. Rychlou akci jsme předvedli v 56´, Hašek vysunul Zelinku, ten našel před brankou Vyskočila, který ze 3m překopl bránu. V 69´ musel sám kapitán týmu ukázat, jak se proměňují šance. Zelinka převzal před pokutovým územím míč, obešel svého obránce a střelou k pravé tyči nedal gólmanovi šanci 0:3. Hezkou střelou se v 77´ prezentoval Hucek, gólman domácích vyrazil na roh. Jak se kope trestný kop z hranice pokutového území předvedli domácí v 81´. Krásný obstřel zdi a stav utkání 1:3. Inkasovaná branka nás nastartovala do větších otáček. Vysunutí Zelinky o minutu později bylo zastaveno až brankářem domácích v pokutovém území. Dvojí trest pro domácí, jak ČK, tak pokutový kop. Míč si postavil Čížek a bezpečně proměnil 1:4. Tři minuty před konce soupeř skóre z ojedinělého útoku korigoval na 2:4. Tři body vybojovány. Za týden derby se Strančicemi, hrajeme doma od 16:00 hod.