Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

4. - 8. (12 | 20%)
9. - 12. (2 | 3%)
13. - 14. (30 | 50%)

Příprava 2013/2014

Druhé přípravné utkání s FC Kouřim jsme zvládli na výbornou a vyhráli jsme 11:1.

Sestava: Vinš (Drážek) - Čížek, Zuzák, Zídka (J. Barták), Kubásek (Řepa) - Svoboda, Hucek, Rejka - Šmejkal, Vyskočil, Zelinka
Góly: 3 Svoboda, 2 Šmejkal, Zelinka, Hucek, Vyskočil, Rejka, 2 vlastní

Zápis o utkání z webu fckourim.cz je zde v článku.
Z webu fckourim.cz:

Výsledkem z jiného sportu skončil v pořadí druhý přípravný zápas kouřimského mužstva. Po předchozím dobrém výkonu přišla studená sprcha.
Branka: 34.Velčovský
L.Havránek - Svoboda, Škopek (30. Světnička), Machata, Novák - Šváb, Královský, Snížek, Macháček (30. Müller) - Novotný (30.Keltner), Velčovský
Trenér MIchal Škopek:
"Opět ve velkém vedru, avšak s jiným soupeřem a jiným výkonem jsme sehráli další přípravné utkání. Soupeř měl být papírově stejných kvalit jako náš tým, hraje OP Praha-východ. Jenže přes léto posílil, v jeho dresu dle našich informací se objevilo několik mladých hráčů, kteří prošli vyššími třídami, ale tam se neprosadili. Každopádně dle herního projevu by mohl tým ihned hrát I.A třídu. Nicméně jsme to byli my, kdo měl první tutovku a to když Béda šel sám na gólmana, ale nedal. Vzápětí po rohovém kopu neudržel Havránek míč v rukavicích a domácí útočník pohodlně umístil míč do prázdné branky. Téměř po rozehře ztratil míč Macháček na levé straně a domácí hráči rychlým protiútokem do otevřené obrany dali na 2:1. No i my jsme se dostali do dvou šancí, ale tentokrát Velčovský neproměnil svůj nájezd na brankáře domácího celku a tak přišel další trest a další gól. Ve 30.minutě jsme prohrávali dokonce 4:0 a vypadalo to na ručník. Domácí nás dostali do kolen, z nichž jsme již nevstali. Všude jsme byli druzí. Naopak domácí proměnili téměř každou svou šanci, bohužel vždy s naším přispěním a to buď po nedůsledném obsazení nebo nepřesnou rozehrou, kterou domácí trestali. Na druhou stranu je ještě nutno podotknout, že především ve druhé půli jsme mohli minimálně 4-5 také skórovat, ale všechny naše brankové příležitosti jsme řešili buď zbrkle nebo velmi naivně."