Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Mnichovice „A“ – Louňovice „B“ 6:2 (3:1)
Branky domácích: Zelinka 3, T. Barták st., Kaiser, Rejka
Sestava: Vinš – J. Zídka – Řepa, Zámečník, Hašek – T. Barták st., Vyskočil, Halgaš, Rejka – Kaiser, Zelinka
Střídání: 47´ T. Barták ml. – Hašek, 76´ Čížek – Vyskočil

Poslední domácí utkání jara bylo o povinnosti potěšit domácí věrné fanoušky a zároveň o potřebě udržet alespoň druhé místo v soutěži. Vstup do utkání byl přímo pohádkový, Aleš Kaiser vybojoval míč, centrem vyzval Karla Zelinku ke zteči a ten se nenechal dlouho pobízet. V první minutě vedeme 1:0. Soupeřovi náznaky útočných akcí nás nechávali v klidu a ve 24´ nám faul na Honzu Vyskočila přinesl penaltu. Karel Zelinka jí bezpečně proměnil a zvýšil naše vedení na 2:0. Naše útočná snaha pokračovala. Ve 28´ se krásně uvolnil Karel Zelinka, centroval na Aleše Kaisera, který k našemu zklamání pálil nad. Ve 35´ byl odpískán nepřímý volný kop a Tomáš Barták st. se po rozehrání nemýlil 3:0. I soupeř se osmělil a ve 38´ vystrašil technickou střelou, kterou Honza Vinš s vypětím všech sil vytlačil na roh. Bohužel po rohovém kopu jsme hlavou inkasovali na 3:1. Za tohoto výsledku se šlo do kabin. Na začátku druhého poločasu se opět zranil Ondra Hašek a nahradil ho Tomáš Barták ml. Jeho rychlost otestoval v 60´ Karel Zelinka, krásně ho vysunul a Tomáš Barták ml. v tváří v tvář gólmanovi nedal. V 70´ si Karel Zelinka sám vypracoval šanci, bohužel jeho střela skončila na tyči. Když jsme nechtěli utkání rozhodnout, rozhodl se soupeř, že utkání zdramatizuje a v 72´snížil již na 3:2. Za další 3 minuty došlo k přečíslení naší obrany, ale Honza Vinš nás podržel. Pojistka přišla až v 82´, Karel Zelinka připravil pozici pro Aleše Kaisera, který jí vyšperkoval ještě kličkou obránci a pohodlně zvýšil na 4:2. V 83´ Zelinka utekl po levém kraji, nacentroval, ale Tomáš Čížek nedokázal seřídit svá mířidla mezi tyče. V 85´ T. Barták ml. nabídl přihrávkou další gól Zelinkovi, ale brankář hostí byl proti. Nakonec jeho třetí gól v utkání přišel, Martin Halgaš nahrával a Karel Zelinka zakončil jak umí 5:2. Produktivní desetiminutovku zakončil dalším gólem Michal Rejka a skóre se nakonec zastavilo na stavu 6:2. Za týden sehrajeme poslední utkání jara v Ondřejově a zároveň zvu všechny naše příznivce na rozlučku se sezónou, která se koná 16.6. ihned po příjezdu z Ondřejova. Pro všechny hráče je účast na rozlučce povinná !!!