Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Sobota 11.5.2013

Mnichovice „A“ – AFK Nehvizdy „A“ 1:5 (1:1)

Sestava: Vinš – Hašek, J. Barták, Šimáček, T. Barták st. – Rejka, Hucek, Svoboda, Kubásek, Čížek – Vyskočil

Branka domácích: 44´ Rejka

Utkání s týmem bojujícím o záchranu. Při naší početné marodce jsme očekávali vyrovnaný zápas. Začátek utkání byl ve znamení hostí, resp. celý průběh utkání, bohužel k tomu přispěl tendenční přístup řízení utkání v podání p. Kotka. Ve 4´ fauloval H. Barták před pokutovým územím, TK hostí šel těsně vedle. V 15´ se dostal na hranici vápna ke střele hráč hostí, střelu na zadní tyč vytlačil s námahou Honza Vinš na roh. O minutu později ztratil Tomáš Barták na naší polovině balon, hráč hostí se řítil na našeho gólmana, nicméně jeho střela nezamířila mezi tři tyče. V 25´ došlo ke střídání T. Barták pro zranění přepustil své místo Štochlovi. Ve 28´ našel Rejka ve vápně volného Čížka, jehož střela skončila vedle. 32´ mohla přinést změnu skóre, hosté zahrávali TK jenž skončil na břevně naší brány. Další minuty byly věnovány hlavnímu rozhodčímu, který během 4 minut vykartoval Honzu Vyskočila. Přesilovku zahájili hosté úspěšně, ve 37´ po závaru před naší bránou dorazili hosté odražený balon z malého vápna 0:1. Ve 41´ obdržel ŽK Hucek, jak jinak než za komentář výkonu rozhodčího, a já se mu nedivil. Ve 44´ dle pravidla, když nevíš co balonem vystřel, se osmělil Rejka a z dobrých 30m překvapil gólmana hostí 1:1. Tímto výsledkem skončil poločas. Ve druhém poločase se začala projevovat větší kvalita na straně hostí. V 51´ roh hostí, zakončená hlavičkou z malého vápna 1:2. V 58´ jsme byli svědky jedinečné střely z 20m, která skončila přesně v pravé šibenici. V 74´ rychlý útok hostí po pravé straně, centr na zadní tyč a krásná střela z voleje 1:4. V 78´ měli hosté výhodu TK, střela orazítkovala břevno a dorážka hlavou skončila těsně vedle. V 88´ hosté svou kanonádu zakončili rychlým protiútokem 1:5.

I přes velkou marodku a nepřízeň hlavního rozhodčího šlo hrát důstojnější roli v utkání.