Na jakém místě v tabulce skončí v okresním přeboru sezóny 13/14 Mnichovice "A"?

Úvaly „B“ – Mnichovice „A“ 5:3 (1:2)

Sestava: Drážek – Hašek, Zuzák, T. Barták st. - Štochl – Rejka, Hucek, Zídka, Čížek, Svoboda – Vyskočil

Branky hostí: 2´ Čížek, 31´ Svoboda, 81´ Vyskočil

Střídání: 55´ Čížek - Kubásek

Pro první jarní utkání mimo Mnichovice jsme zajeli do Úval. Naše očekávání bylo vyválčit alespoň bod. Počátek utkání to i naznačoval. Po rychlé rozehrávce TK našel Rejka uvnitř velkého vápna Čížka, který nečekaně vstřelil první branku utkání. Domácí reagovali o chvilku později a střela z hranice vápna orazítkovala břevno naší brány. V 15´ založil Čížek akci, na jejímž konci byla slabá střela Lukáše Svobody. V 17´ po chybě domácích se Zídka zmocnil míče, poslal do šance Čížka, který vysoko přestřelil. Náš tlak se stupňoval. Ve 23´ Vyskočil vysunul Rejka, který pádil sám na gólmana, bohužel efektní lob přeletěl i břevno branky domácích. Ve 31´ jsme založili pohlednou akci, kterou zahájil Štochl a po ose T. Barták – Čížek se Vyskočil dostal ke střele, gólman domácích pouze vyrazil před sebe a Svoboda pohodlně dorážel do prázdné brány 0:2. Místo abychom domácí třetí brankou dorazili přišla 37´, TK domácích, který si T. Barták srazil do naší brány 1:2. Poslední šanci prvního poločasu spálil Svoboda, jehož hlavička skončila vedle. Vstup do druhého poločasu nám vyšel, ale druhý poločas byl i tak ve znamení domácích. V 46´ se Rejka dostal do šance, ale střela z vápna skončila pouze na břevně. V 50´ Rejka hezky prošel po levé straně, našel přihrávkou Vyskočila, ale jeho střela z 10m skončila vedle. Pak už šlo počítat pouze šance a góly domácích. V 53´ střela z hranice vápna opět zatřásla pouze břevnem, o další 3´ později již bylo vyrovnáno. V 61´ domácí po hezké kombinaci uvolnili přihrávkou do vápna útočníka domácích a ten nezaváhal 3:2. V 65´ po chybě Zuzáka utekl útočník domácích všem na hřišti a zvýšil na 4:2. V 75´ nedůrazný odkop Zuzáka znamenal zvýšení na 5:2. O korekci výsledku se zasloužil Honza Vyskočil gólem v 81´na konečných 5:3.